(مشاره) 09149331714

خرید از سایت های خارجی


خرید قالب با دلار از سایت های مرجع طراحی قالب و افزونه

تیم او اس تم امکانی را فراهم آورده تا شما عزیزان بتوانید به سادگی هرچه تمام از کمپانی‎ های خارجی قالب و افزونه های دلخواه‎تان را بجای پرداخت با دلار، با ریال خریداری نمایید. کافیست نام و لینک خرید قالب و همچنین هزینه دلاری مورد نیاز برای خرید قالب و افزونه را برایمان ارسال نمایید تا در سریع‎ترین زمان ممکن هزینه ریالی خرید قالب با توجه به نرخ ارز در همان روز محاسبه شده و همراه با شماره حساب‎ها و راهنمای واریز مبلغ ریالی به حساب ما، برایتان ارسال نماییم.

پس از تایید واریز، بلافاصله قالب یا افزونه مورد نظر شما با آدرس ایمیل، نام کاربری و رمز عبور خودتان در سایت مورد نظر خریداری شده و دسترسی های لازم برای دانلود قالب از روی سایت هدف به آدرس ایمیل‎تان فرستاده می‎شود. در صورت انتشار آپدیت جدید برای قالب و افزونه ای که خریداری کرده اید، می‎توانید به حساب کاربریتان در همان سایت لاگین نموده و فایل جدید قالب‎تان را دریافت کنید. همچنین می‎توانید برای فارسی سازی و راستچین قالب خریداری شده با ما در ارتباط باشید.

همچنین تیم او اس تم از قبل قالب و افزونه های اورجینال را تهیه نموده و شما می توانید بخش قالب های حرفه ای و افزونه های حرفه ای خرید نمایید بدون نیاز به خرید از سایت های خارجی.

برای درخواست خرید از سایت های خارجی با شماره زیر تماس بگیرید

۰۹۱۴-۹۳۳-۱۷۱۴ امینی

هاست سازگار او اس کلاس مشاهده پلن ها