(مشاره) 09149331714

هاست مناسب او اس کلاس


هاست سازگار با او اس کلاس

هاست یکی از مهمترین مورد برای راه اندازی یک سایت آگهی و نیازمندی می باشد، پس برای انتخاب هاست سازگار با او اس کلاس باید به موارد زیر توجه داشته باشید؟

در انتخاب هاست مهمترین ویژگی هایی که باید از آن اطمینان حاصل نمود این است که شرکت وب هاست جوابگوی نیازهای شما خواهد بود یا نه!؟ در انتخاب یک شرکت هاستینگ باید در نظر داشته باشید:

 1. هزینه:
  اغلب این تنها چیزی است که همه در هنگام انتخاب هاست در نظر می گیرند همیشه قیمت هاست با نیاز شما بستگی دارد در راه اندازی یک سایت نیازمندی و آگهی باید کیفیت بر قیمت را اولویت قرار بدید مثلا نه هاستی که خیلی گرون باشه و نه هاستی که خیلی ارزون باشه باید جوابگوی نیازهای شما باشد.
 2. خدمات مشتریان:
  خدمات مشتریان یکی دیگر از ویژگی های مهم می باشد که اغلب مورد فراموشی قرار می گیرد احیانا بعضی از وقت ها شما با مشکلاتی در مورد هاست خود یا سرور میزبانی خود برخورد می کنید و نیاز به کمک مفید و سریع خواهید داشت. مشتریان همیشه نیاز به کمک هر ۷ روز هفته در تمام سال را دارند.
 3. پشتیبانی:
  یک هاستینگ خوب با پشتیبانی که ارائه می دهد و با پاسخ به پرسش های مشتریانش می تواند به عنوان سطح خدمات پشتیبانی از مشتری در زمان بر خورد با مشکلات باشد.
 4. آپ تایم:
  این یک واقعیت می باشد که یک وب هاست نمی تواند ۱۰۰% آنلاین باشد. سرور احتیاج به ریبوت شدن برای مسائل امنیتی و بهینه سازی نرم افزارها را دارد. هر شرکت هاستینگی که بروز رسانی نشود با افزایش خطر برای هک شدن سرور مواجه می شود. استاندارد تضمین آپ تایم در صنعت هاستینگ ۹۹% می باشد.

 

با توجه به مواردی که در بالا ذکر کردیم در انتخاب یک شرکت میزبانی وب علاوه بر موارد بالا مهم ترین مورد در انتخاب یک هاست تجربه گزینه بعدی می باشد.

با توجه به تجربه ی تیم او اس تم در اه اندازی و پیاده سازی انواع سایت آگهی و نیازمندی در شرکت های مختلف و با توجه به تجربه ای که در این مدت حاصل شده باید از شرکتی مطمئن و حرفه ای خدمات گرفت ما در این مدت با شرکت های بزرگی همکاری داشتیم و برای شما پیشنهاد می کنیم که هاست مطمئنی داشته باشید از شرکت آی آر پاور هاست و دامنه های خودتان را سفارش بدید.

مشاهده پلن ها

 

 

هاست سازگار او اس کلاس مشاهده پلن ها