(مشاره) 09149331714

سئو و بهینه سازی سایت


سئو و بهینه سازی سایت

سئو چیست؟

سئو یعنی بهینه سازی وب سایت برای کسب رتبه بهتر در موتورهای جستجو مثل گوگل می باشد.

خدمات سئوی سایت او اس تم

خدمات سئوی وب سایت او اس تم شامل سئوی و بهینه سازی داخلی و خارجی می باشد.

سئو و بهینه سازی داخلی

شامل بهینه سازی کد های قالب سایت شما برای موتور های جستجو، بررسی کلمات کلیدی، تولید محتوا بر اساس نوع وب سایت، نصب پلاگین های مورد نیاز برای سئو اصولی وب سایت شما و لینک سازی داخلی می باشد.

سئو و بهینه سازی خارجی

شامل تولید محتوا در فضای مجازی از جمله شبکه های اجتماعی و سایت های مرتبط، لینک سازی خارجی، ساخت بک لینک و ارائه مشاوره در زمینه سئو و بازاریابی سایتتان می باشد.

ما به هیچ عنوان نمایش سایت شما در صفحه اول گوگل را تضمین نمیکنیم! چرا؟؟ ما و هیچ یک از همکاران ما در این زمینه نمی تواند به شما تضمین کند که در صفحه اول گوگل باشید چون رقبایی مشابه شما در اینترنت زیاد است و همچنین الگوریتم های گوگل همچنان در حال تغییر است و هر افراد سودجویی پیدا می شوند که با وعده های دروغین سعی در فریب دارند فریب این حرف ها را نخورید حتی اگر بتوانند چند روزی شما را در صفحه اول گوگل قرار دهند بعد از مدتی مجددا افت خواهید کرد و هزینه چند میلیونی شما از دست رفته!

هدف ما افزایش ورودی گوگل شما و همچنین ارائه مشاوره برای افزایش فروش شماست! پس شما می توانید به جای هزینه های میلیونی فقط با پرداخت هزینه ای به صرفه، خودتان فروشتان را افزایش دهید.

مشاوره ای که ما به شما می دهیم برای افزایش فروش و انجام موارد سئو توسط خوده شما و شاهد پیشرفت و فروش شما خواهد بود سئو مثل سایر تکنولوژی ها هر روز در حال تغییر هست و الگوریتم های گوگل آپدیت می شوند پس بهینه سازی سایت شما توسط یک وب سایت ارائه خدمات سئو، نمی تواند بصورت همیشگی و دایم تجارت شما را رشد دهد. البته ما سعی می کنیم تا جای ممکن به شما کمک کنیم خودتان سئوی سایتتان را بدست بگیرید و خودتان سایتتان را بهینه سازی کنید.

ما فیلم آموزش سئوی کامل او اس کلاس یکی از محصولاتی هست که به شما کمک می کند خودتان سایتتان را سئو کنید.

همچنین شما سئو وب سایتتان را به ما بسپارید تا ما برای شما انجام بدیم می توانید جهت سفارش سئوی سایتتان از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

 

۰۹۱۴-۹۳۳-۱۷۱۴ – امینی

هاست سازگار او اس کلاس مشاهده پلن ها